“Суддівство дуже вплинуло на гру”, – Тен Хаг про матч з “Барселоною”

Головний тренер “Манчестер Юнайтед” висловився про перший матч 1/16 Ліги Європи з “Барселоною”.

Мені дуже сподобалася гра, це було чудово. Я сказав би, гра була на рівні Ліги Чемпіонів, якщо не краще, мені дійсно сподобалося. Обидві команди атакували, але я незадоволений тим, що на перерву ми пішли з рахунком 0:0, наша команда могла забити ще в першому таймі. Все вирішиться на нашому рідному стадіоні “Олд Траффорд”, ми маємо пройти далі. Суддівство дійсно вплинуло на гру. На Решфорді мав бути фол, пенальті, та червона картка”, – сказав Тен Хаг.

Матч-відповідь буде 23 лютого в Манчестері. За “Барсу”, швидше за все, не зіграє травмований у першому матчі Педрі, травмований Дембеле та дискваліфікований за перебір жовтих карток Гаві.