“ПСЖ” переміг “Лілль” на останніх хвилинах

У центральному матчі 24 туру чемпіонату Франції ПСЖ на своєму полі обіграв Лілль – 4:3.

Вже на 17-й хвилині парижани вели у два м’ячі після голів Кіліана Мбаппе та Неймара. До перерви захисник гостей Бафоде Діакіті відіграв один м’яч.

На 58-й хвилині Лілль заробив пенальті, який реалізував форвард Джонатан Девід. За 10 хвилин гості вийшли вперед. Відзначився нападник Жонатан Бамба.

Від другої поразки поспіль ПСЖ врятував Мбаппе, який зрівняв рахунок на 87-й хвилині. А ось гол Мессі зі штрафного на 5 компенсованій хвилині приніс парижанам перемогу.

ПСЖ залишився лідером чемпіонату Франції. Лілль посідає 5-е місце. У наступному турі парижани зіграють із Марселем 26 лютого. Лілль приймає Брест 24 лютого.

ПСЖ 4:3 Лілль

Голи: Мбаппе 11′, 87′, Неймар 17′, Мессі 90+5′, Діакіте 24′, Девід (пен) 58′, Бамба 69′.

Попередження: Вератті, Мбаппе, Діакате, Бамба, Девід, Андре.