Головний тренер “Інтера”: “Ми провели добрий матч”

Головний тренер “Інтера” Сімоне Індзагі прокоментував перший матч 1/8 Ліги Чемпіонів проти “Порту”

У першому таймі команда мала кілька відмінних моментів, але після перерви почала грати не дуже добре, і лише завдяки виступам Шкріньяра та Онани команда змогла зберегти перемогу. Було видалення та забитий гол, і в цілому команда впоралася добре, включаючи запасних гравців. Індзагі вважає, що в першому таймі команді слід було швидше працювати з м’ячем і розігрувати заготовлені комбінації, оскільки суперник нападав затято, і команда мала збільшити темп гри. Загалом він думає, що команда заслуговувала лідирувати вже до перерви.

Нагадаємо, “Інтер” переміг “Порту” з рахунком 1:0. Зустріч у відповідь відбудеться 14 березня.