Капітан «Манчестер Юнайтед» відреагував на ганьбу на «Енфілді»

Півзахисник «МЮ» Бруну Фернандеш висловився про матч із «Ліверпулем». “Червоні дияволи” примудрилися влетіти принциповому супернику з рахунком 0:7.

«Це дуже велике розчарування, сумно, бо дуже поганий результат. Ми приїхали сюди із зовсім іншим менталітетом до матчу.

Перший тайм був дуже гарний на наш погляд, створили багато моментів. Контролювали більшу частину гри. При цьому не створили багато, як планували.

У другому таймі спробували піти вперед та забити голи, але втратили баланс. Дали дуже багато простору такої команди, слід було цього уникнути.

Ігри приходять дуже швидко. У нас були повернення у минулому, треба повторити. Це «Манчестер Юнайтед»: можемо впасти, але обов’язково повернемося», – сказав капітан «МЮ» в інтерв’ю ВВС.