Джеко травмував спину в розташуванні збірної Боснії

Тренер Боснії Фарук Хаджибегич оголосив, що Едін Джеко отримав травму спини на тренуванні.

37-річний форвард «нерадзуррі» поїхав у збірну Боснії на цю міжнародну перерву, але не брав участь у їхній перемозі над Ісландією 3:0, залишаючись на лавці запасних протягом усіх 90 хвилин.

Цього сезону Джеко відіграв важливу роль під керівництвом Сімоне Індзагі в “Інтері”, забивши 11 голів і віддавши п’ять результативних передач у 38 матчах у всіх турнірах.

Як підкреслює Calciomercato.com, повідомлення Хаджибегіча про те, що Джеко отримав травму спини на тренуванні, викликало занепокоєння в таборі “Інтера”, побоюючись втрати ще одного гравця через травму.

Захисник Мілан Шкріньяр вже не працює через більш серйозну проблему зі спиною, і є надія, що боснійський нападник зазнав лише незначної проблеми.

Джеко довів, що є важливою частиною команди «нерадзуррі» цього сезону, забезпечуючи певну надійність в атаці, оскільки Ромелу Лукаку та Хоакін Корреа не блищать у Ломбардії.