Ілля Забарний – один із найдорожчих трансферів українського футболу

Січень 2023 року видався багатим на цікаві переходи. Брали участь у них та українські команди.

Головним трансфером міжсезоння в українському футболі, безперечно, став перехід Михайла Мудрика до “Челсі”. Однак і без нього не бракувало інших цікавих переходів. Зокрема, київське “Динамо” продало у “Борнмут” Іллю Забарного. За молодого українського захисника англійський клуб сплатив 27 мільйонів євро.

Фото ФК Борнмут

Щодо Забарного, то його дебюту в новій команді завадила травма. Втім, немає сумнівів, що український захисник має потенціал допомогти новому клубу і стати важливою частиною його оборони. Очікування високі, особливо з урахуванням сплаченої суми.

Головні сильні якості захисника

Трансфер Забарного одразу став одним із найдорожчих в історії українського футболу. Ілля входить до топ-10 найбільш вдалих продажів вітчизняних клубів. До речі, ставити на матчі за їхньою участю легко у надійній конторі. Реєструйтеся на її сайті, вказуйте промокод 1xBet, і зарахування підвищеного вітального бонусу не забариться. Так, ці гроші не можна буде забрати просто так, проте їх реально конвертувати в нові ставки на матчі за участю клубів УПЛ.

Повертаючись до Забарного, можна відзначити, що вибір англійського клубу недарма впав на молодого українського захисника. Його сильними сторонами є:

  1. Гарна гра на другому поверсі. Ілля чудово веде боротьбу за верхові м’ячі. Завдяки цьому він дуже корисний за стандартних положень біля воріт його команди.
  2. Уміння грамотно вибрати позицію на полі. Завдяки цьому Забарний нерідко опинявся у вигіднішому становищі, ніж нападники суперників. Завдяки цьому він перегороджував їм шлях.
  3. Витривалість та мобільність. Молодий захисник викладається на полі на 100% і віддає себе у кожному епізоді. Це допомогло його команді досягти позитивного результату.
  4. Великий досвід гри на міжнародній арені. Незважаючи на юний вік, в активі Іллі чимало виступів у Лізі чемпіонів та за національну збірну України. Звісно, з таким досвідом захисник повинен легко адаптуватися і до нової команди.
Follow us on Google News

Новини партнерів

Комментарии: