Хаві: Ми маємо зробити висновки, у нас попереду 11 фіналів у чемпіонаті

Хаві, головний тренер “Барселони”, прокоментував поразку своєї команди у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії проти “Реала” з рахунком 0:4.

Він зазначив, що його команда грала дуже добре у першому таймі, але мала зупинити контратаку суперника перед першим голом. Другий гол, забитий одразу після перерви, виявився вирішальним моментом. Хаві також сказав, що не хоче використовувати травми як виправдання для поразки, і пишається тим, що його команда продемонструвала хорошу боротьбу в першому матчі та в першому таймі. Він визнав, що “Реал” був фаворитом, оскільки це чинний переможець Ліги чемпіонів. Однак Хаві нагадав, що рік тому “Барселона” перемогла “Реал” 4:0, але не виграла нічого, тоді як цього року вони програли 0:4, але можуть виграти Ла Лігу і вже здобули Суперкубок. На його думку, це буде дуже добрий сезон, якщо вони зможуть досягти цих цілей.