Олег Дулуб: «Мене поставили перед фактом про звільнення без пояснення причин»

Білоруський тренер розповів, як дізнався про звільнення з ФК «Львів»

Фото: fclviv

«За пару днів до цього ми зіграли матч чемпіонату, у команди були два вихідні. І тим часом колектив підкосила якась незрозуміла інфекція, сам захворів. Поїхав до лікаря до лікарні, мене подивились і сказали, що схоже на коронавірус. Висловив сумніви і сказав, що з’їжджу ще до клубного лікаря до готелю, перевірюсь у нього. І ось дорогою до готелю мені зателефонували з офісу клубу та запросили на розмову.

Припускав, що це буде цілком стандартна розмова, бо нагромадилися справи, питання. Думав, обговоримо якісь ігрові моменти, побутові, збори, спаринги тощо. На таких зустрічах зазвичай обговорюється величезний спектр питань. Але коли приїхав і зайшов до кабінету, керівники, які були там присутні, практично відразу сказали мені, що ухвалено рішення зі мною розлучитися. Сприйняв це абсолютно спокійно, без емоцій.

Пояснення? Та не було взагалі нічого. Тобто буквально мене поставили перед фактом без пояснення причин. Сам з’ясовувати не став, бо розумів, що якщо хочуть звільнити, то вже не має значення через що. Як у тому анекдоті про шапку».

Новини партнерів

Комментарии: