Англія – переможець молодіжного Євро-2023

У фіналі молодіжна збірна Трьох левів мінімально перемогла іспанців 1:0 завдяки голу Кертіса Джонса.

Англія 1:0 Іспанія

Гол: Джонс 45+4′

Попередження: Гомес 24′, Баена 34′, Бланко 37′, Колвілл 45+6′, Сансет 45+6′, Орос 62′, Гіббс-Вайт 69′, Траффорд 74′, Денія (за межами поля) 77′, Рікельме 86′.

Вилучення: Бланко 90+12′, Гіббс-Вайт 90+12′.

Хитра справа вирішилася наприкінці компенсованого часу першого тайму, коли Коул Палмер зі штрафного вдарив м’яч в спину Кертіса Джонса, а той відрикошетив у ворота іспанців.

Іспанія могла зрівняти рахунок на 97-й хвилині з пенальті, але стоппер збірної Англії Джеймс Траффорд виконав чудовий подвійний сейв і закріпив перемогу «Трьох левів».

За весь турнір англійці не пропустили жодного м’яча. Загальна різниця м’ячів за 6 поєдинків Євро 11:0.