“Металіст” здолав “Мінай” у товариському матчі

“Металіст” здобув перемогу над “Мінаєм” у товариському матчі під час міжнародної паузи у розкладі. Представники “Металіста” з Першої ліги та клубу УПЛ “Мінай” вирішили провести товариську зустріч, щоб заповнити перерву у чемпіонаті, викликану матчами національних збірних.

Команда Андрія Аніщенка здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. Голи були забиті Габріелем Гомесом, Романом Горенком та Віктором Яном.

Гравці “Металіста” у першому таймі: Владислав Рибак – Андрій Бусько, Габріель Гомес, Олексій Горяїнов, Денис Підручний – Данило Тепляков, Максим Багачанський, Станіслав Мораренко, Євген Ісаєнко, Петро Луців – Василь Луців, а у другому таймі вийшли , Данило Приходько, Олександр Маткобожик, Олексій Горяїнов (Єгор Красніков, 70), Андрій Бусько (Валентин Кисельов, 70), Алекс Чідомере, Юрій Голубка, Роман Горенко, Євген Рязанцев, Едвард Кобак (Максим Орєховський, 80) та Віктор Ян.