Лучано Спалетті: Ми маємо бути задоволені результатом

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті висловив задоволення після перемоги над Україною (2:1) у відборі до Євро-2024.

“Ми маємо всі підстави для задоволення, оскільки не завжди можливо зберегти нуль у своїх воротах протягом усієї гри. У першому таймі ми допустили два небезпечні моменти, і в другому таймі дозволили двом контратакам. Проте немає сенсу сильно критикувати команду – вона продемонструвала хорошу гру .

До кінця матчу Україна почала атакувати одразу кількома гравцями, оскільки їм уже не було важливо, з яким саме рахунком вони програють. Але навіть у таких моментах нам слід працювати над ефективністю та забивати третій та четвертий гол, коли ми маємо можливість.

За останні 20 днів на нас чинився значний тиск і мені довелося швидко адаптуватися. Я хочу висловити подяку всім членам національної команди за їх підтримку у цей період”, – поділився своєю думкою Спаллетті в інтерв’ю RAI.