Ілля Забарний: Було складно протистояти Італії, але ми показали гарний рівень гри

Ілля Забарний висловив свою думку про поразку від Італії (1:2) у матчі Євро-2024.

“Суперники, як Англія, так і Італія, представляють найвищий рівень у світовому футболі. Їхні гравці вважаються одними з найкращих, і їм було дуже складно протистояти. Італія сфокусувалася на швидких атаках і тиску, що виявилося для нас непростим завданням. Нам не завжди вдавалося. випускати м’яч із нашої оборони.

Іноді у нас не вистачало точності у передачах та створенні можливостей. Тим не менш, я вважаю, що ми показали добрий рівень гри. Наші хлопці дали все від себе. Ми проведемо аналіз цієї гри та готуємось до наступних матчів.

Усі розуміють, що треба боротися до останньої хвилини. Ми намагалися максимально, але у першому таймі чогось нам не вистачало. Ми відчували це і докладали зусиль, щоб зрівняти рахунок чи навіть перевершити суперника”, – поділився Забарний своїми думками.