Вболівальники Італії освистали Доннарумму на Сан-Сіро

Джанлуіджі Доннарумму свої ж вболівальник вітали на Сан-Сіро сумішшю освистувань і вигуків на початку матчу проти збірної України.

Італія перемогла Україну на Сан-Сіро в ключовому відбірковому матчі Євро-2024 вчора з рахунком 2:1.

Усі погляди були прикуті до Джіджіо Доннарумми, якого грубо зустріли в жовтні 2021 року, коли він востаннє грав на Сан-Сіро за адзурру. Вболівальники “Мілана” досі не пробачили йому перехід до “ПСЖ” на безоплатній основі.

Доннарумму, капітана збірної Італії вчора ввечері, вітали сумішшю освистувань і вітань, коли він вийшов на поле для розминки та коли його ім’я оголосили перед початком матчу. Те саме відбувалося щоразу, коли він торкався м’яча на першому етапі першого тайму, хоча освистування ставало голоснішим з плином хвилини.

З іншого боку, була єдність перед початком матчу, коли вболівальники та гравці аплодували під час виконання державного гімну України.