Фанати “Осасуни” бажали Грінвуду смерті під час матчу

У ході матчу між “Осасуною” та “Хетафе” на фанатів першої команди було почуто вигуки “Грінвуд, помри”, як повідомляє Mundo Deportivo.

Цей інцидент стався у п’ятому турі Ла Ліги, де “Хетафе” здобув перемогу над “Осасуною” з рахунком 3:2.

Мейсон Грінвуд, вінгер “Хетафе”, розпочав матч на лаві запасних і був замінений на поле на 77-й хвилині, що означало його дебют за цю команду та перший матч із січня 2022 року. Раніше він знаходився поза футболом через звинувачення у побитті та зґвалтуванні.

Директор матчу зафіксував вимовлені фрази та передасть цю інформацію Федерації футболу Іспанії. Згідно з правилами та регламентом, подібні вигуки, які закликають до насильства або виявляють відкриту зневагу до учасників матчу, можуть призвести до покарань, включаючи повне закриття спортивного об’єкту на період від одного матчу до сезону. Якщо такі вигуки відбувалися лише з певного сектора, Федерація може вирішити про часткове закриття трибун. Також можуть бути використані штрафи.