“Наполі” можуть оштрафувати Осімхена

“Наполі” може накласти штраф на Віктора Осімхена через інцидент з Гарсією після його зміни. Джованні Ді Лоренцо провів жорстку бесіду з нападником у роздягальні.

В результаті нічийної гри 5-го туру Серії А між “Наполі” та “Болоньєю” (0:0) Віктор Осімхен пропустив пенальті на 73-й хвилині і був замінений на полі Джованні Сімеоне на 86-й хвилині. При виході з поля Осімхен вступив у конфлікт із головним тренером.

За даними Il Mattino, “Наполі” розглядає можливість накладення штрафу на гравця за недоречну поведінку, оскільки клуб вважає його реакцію надто агресивною.

Капітан “Наполі” Джованні Ді Лоренцо провів жорстку розмову з Осімхеном із цього приводу у роздягальні.

Сьогодні Гарсія та Осімхен планують зустріч на базі клубу.

У поточному сезоні 24-річний форвард забив 3 голи у 6 матчах за “Наполі” у різних турнірах.