Артем Бондаренко: Ціль “Шахтаря” на сезон – Кубок України та титул УПЛ

Бондаренко висловив думку, що для “Шахтаря” дуже важливо виграти і чемпіонат, і Кубок.

Він поділився своїми почуттями після перемоги над “Вересом” з рахунком 3:0 у 1/8 фіналу Кубка України, говорячи, що команда дуже рада цій перемозі та сподівається, що вона підніме їх на подальший шлях у змаганнях.

Бондаренко також зазначив, що перший тайм був складним через оборону “Вереса”, але у другому таймі команда змогла змінити хід гри. Він не знає, як саме забив гол, але вважає його важливим для себе та для команди.

Відповідаючи на запитання про шанси “Шахтаря” цього сезону взяти Кубок України, Бондаренко наголосив, що це одне із завдань клубу, і що вони поступово працюватимуть над цим. Він також стверджує, що команда звикла до інтенсивного графіку змагань та вважає це частиною своєї роботи.