Клуби Саудівської Аравії вишикувалися в чергу за капітаном «Манчестер Юнайтед»

Хавбек і капітан «МЮ» Бруну Фернандеш став чи не найпопулярнішим футболістом на аравійському ринку. Про це повідомляє журналіст Руді Галетті.

За даними джерела, на Фернандеша претендують одразу чотири (!) гранди арабської Прем’єр-Ліги. Йдеться про «Аль-Насрі», «Аль-Іттіхад», «Аль-Хілял» та «Аль-Ахлі». Представники цих клубів вже контактують із агентом півзахисника «Манчестер Юнайтед».

Минулого вікенду Бруну Фернандеш перервав свою гольову посуху. Він відзначився результативним ударом у матчі 11 туру АПЛ проти “Фулхема”. Гол Бруну приніс «червоним дияволам» перемогу у компенсований до другого тайму час (1:0).

Зауважимо, що загалом Бруну Фернандеш проводить дуже слабкий сезон. Його регулярно критикую у ЗМІ. Колишній футболіст «Манчестер Юнайтед» Рой Кін взагалі закликав позбавити Фернандеша звання капітана «червоних дияволів».