Аарон Ван-Біссака може змінити футбольне громадянство

Захисник «Манчестер Юнайтед» Аарон Ван-Біссака отримав запрошення представляти Демократичну Республіку Конго на міжнародному рівні.

Embed from Getty Images

Незважаючи на те, що часом у своїй кар’єрі Ван-Біссака вважався найкращим правим захисником Прем’єр-ліги, через що «Юнайтед» домовився про трансфер із «Крістал Пелас» за 50 мільйонів фунтів у 2019 році.

Уродженець Кройдона Ван-Біссака представляв Англію на рівнях до 20 і до 21 року на початку своєї кар’єри, і був викликаний до старшої збірної тренером Гаретом Саутгейтом на першу міжнародну перерву в сезоні 2019/20.

З тих пір правий захисник став, мабуть, найбільш конкурентоспроможною позицією в Англії, а Кайл Уокер, Трент Александер-Арнольд, Кіран Тріпп’єр і Ріс Джеймс змагалися за футболку збірної. Ван-Біссака страждав від травм і нестабільної форми, що обмежувало його ігровий час на клубному рівні.

Незважаючи на те, що Ван-Біссака є англійцем за походженням, він має конголезьке сімейне походження, що дозволяє йому виступати за ДР Конго. Він представляв збірну країни до 20 років, коли йому було всього 17 років, і на той час він, здавалося, твердо вирішив, що це буде його довгостроковий міжнародний вибір.

Новини партнерів

Комментарии: