“ПСЖ” виходить в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Вчора «Парі Сен-Жермен» зіграв унічию з переможцем групи F «Боруссією Дортмунд» (1:1), забезпечивши собі друге місце та вихід у плей-офф Ліги чемпіонів у своєму останньому груповому матчі.

“Боруссія” 1:1 “ПСЖ”

Голи: Адеємі 51′, — Заїр-Емері 56′.

Обидві сторони розтратили мішок золотих моментів у першому таймі, напрочуд нульовому, перш ніж на 51-й хвилині Карім Адейемі нарешті вийшов з мертвої точки для господарів, які вже пройшли кваліфікацію, забивши від стійки після того, як “ПСЖ” втратив м’яч за межами штрафного.

Гості відповіли п’ятьма хвилинами пізніше, зрівнявши рахунок завдяки підлітку Воррену Зеїру-Емері, який забив на 56-й хвилині.

Заїр-Емері став наймолодшим французьким бомбардиром у Лізі чемпіонів у віці 17 років і 280 днів.

Дортмунд очолив групу з 11 очками, а “ПСЖ” посідає друге місце з вісьмома. Так само, як і третій “Мілан”, який продовжить виступ у Лізі Європи після перемоги над “Ньюкаслом” (2:1), який набрав п’ять очок.