Пеп Гвардіола підбив підсумки минулого року для “Манчестер Сіті”

Пеп Гвардіола зазначив, що минулий рік був вражаючим для “Манчестер Сіті”, і після завершення цього етапу команда готова знову кинути виклик собі, прагнучи нових перемог. Тренер висловив свої думки після перемоги над “Флуміненсе” (4:0) у фіналі клубного чемпіонату світу.

“Ми закрили цей рік із відмінними результатами, вигравши все, що тільки можна. Тепер настав час спробувати повторити цей успіх. Ми, звичайно, мали деяке везіння на початку матчу, де ми швидко забили перший гол. Згодом супротивник показав свою силу протягом 10 років. -12 хвилин, що дало нам зрозуміти, наскільки важко було досягати успіху.

Другий гол став для нас ключовим, хоча, можливо, ми його не заслужили. У другому таймі ми внесли деякі покращення та зіграли набагато якісніше”, – зазначив Гвардіола. У 2023 році “Манчестер Сіті” також завоював чемпіонат і Кубок Англії, Лігу чемпіонів та Суперкубок УЄФА.