Рюдігер отримав травму

Лише один центрбек залишився здоровим після того, як ще один захисник Реала отримав травму в дербі Мадрида. На даний момент, 1 лютого, у матчі 20 туру чемпіонату Іспанії “Хетафе” проти “Реала” у тренера Анчелотті в розпорядженні тільки Начо.

У перерві матчу Антоніо Рюдігер був змушений залишити поле через травму лівого коліна. Замінив його Едуардо Камавінга після зіткнення з Мейсоном Грінвудом, гравцем господарів. Травма змусила Рюдігера протриматися на полі до 15-хвилинної паузи.

У наступному турі Ла Ліги, що відбудеться у неділю, 4 лютого, “Реал” зіграє проти “Атлетіко”. У Анчелотті залишиться лише один здоровий центрбек – Начо Фернандес.

Стартовим воротарем гостей був українець Андрій Лунін. На момент 75 хвилин зустрічі “Реал” лідирував з рахунком 0:2.