Ілля Забарний: «Знаю, що мій народ спостерігає за мною, і я дуже пишаюсь бути його частиною»

Українець прокоментував камбек його команди проти «Лутона» (4:3), а також дебютний гол в АПЛ.

«Це неймовірно. Коли ти програєш 0:3 в першому таймі дуже важко перемикнутися, тому що ти пропускаєш 3 голи й це, звичайно, виснажує.

Але у нас чудова команда, ми швидко відреагували та проаналізували свої помилки, ми просто почали боротись у другому таймі і зробили це. Ми просто програли декілька дуелей, коли вони забили, тому ми трохи підкоригували нашу тактику і почали вигравати дуелі.

Моя сім’я сьогодні на стадіоні і, звичайно, це чудовий гол. Я не забиваю багато м’ячів, але я хочу робити це якнайчастіше. Для мене важливо, що моя сім’я тут. Це для них та для нашої країни, тому що я знаю, що мій народ спостерігає за мною і я дуже пишаюсь тим, що є частиною цієї країни. Я бажаю своєму народові всього найкращого.

Незабаром буде дуже важлива гра для всіх українців. Я зроблю все, що можу, тому що нам потрібно виграти і потрапити на Євро», – сказав Забарний.