Залишився останній крок. Боснія та Герцеговина 1:2 Україна

Плей-офф до відбору на Євро-2024 приніс перемогу Україні над Боснією та Герцеговиною з рахунком 2:1.

Це стало результатом подолання страху та напружених 85 хвилин матчу. У півфіналі відбору до Євро-2024 на стадіоні “Билино Поле” у Зениці 21 березня 2024 року героїчні зусилля Романа Яремчука та Артема Довбика принесли перемогу Україні. Яремчук забив на 85-й хвилині, а Довбик – на 88-й. Наразі Україна готується до фінального протистояння з Ісландією у відборі на Євро-2024.

21.03.2024. Боснія та Герцеговина, Зениця. Стадіон “Билино Поле”.

Боснія та Герцеговина – Україна 1:2

Голи: Матвієнко 56 (автогол) – Яремчук 85, Довбик 88

Збірна Боснії та Герцеговини: Шехич – Колашинац, Гаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич 82) – Газібігович, Крунич (Рахманович 90+2), Хайрадинович (П’янич 81), Цимирот, Дедич (Чивіч 67) – Демирович.

Запасні: Василь (в), Піріч (в), Башич, Варешанович, Ковачевич, Муякіч, Превляк, П’янич, Рахманович, Табакович, Хусейнбашич, Чивіч.

Головний тренер – Саво Мілошевич.

Збірна України: Лунін – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Зінченко (к) (Малиновський 76), Бражко (Яремчук 81) – Мудрік, Судаков, Зубков (Гуцуляк 76) – Довбик (Таловеров 90+2).

Запасні: Бущан (в), Трубін (в), Бондар, Ванат, Гуцуляк, Малиновський, Михайличенко, Сидорчук, Таловерів, Тимчик, Шапаренко, Яремчук.

Головний тренер – Сергій Ребров. Попередження: Колашинац 8, Матвієнко 15, Газібігович 26, Конопля 58, Ахмедходжич 79, Ковачевич 90+4

Арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)