У Бельгії викрили договірняк за участі команд українців

Учора дисциплінарний комітет Бельгійського футбольного союзу виніс офіційний вердикт по скандальному матчу Вестерло – Генк (1:1), 5 останніх хвилин якого команди догравали стоячи, перекочуючи м’яч один одному.

До 79-ої хвилини тієї гри тримався рахунок 0:0, який влаштував обидва клуби, але потім забив Вестерло Сергія Сидорчука.

На 86-ій Генк Едуарда Соболя відновив паритет, який гарантував їм потрапити в чемпіонську групу.

Водночас 1 очко дозволяло Вестерло уникнути боротьби за виживання і вийти в другу групу фінальної частини Ліги Жупіле (ділиться на 3).

Тому останні п’ять хвилин гравці не атакували один одного і перекочували м’яч, що можна трактувати як “неспортивну поведінку”.

Після тієї гри Вестерло звільнив головного тренера, який разом з іншим наставником і капітанами отримали лише догану.

Дискваліфікували ж (на 2 матчі) тільки по одному гравцю, що тримали м’яч.

Самі ж клуби лише отримали штраф у 7500 євро.