УЄФА оголосили найкращих футболістів матчів-відповідей вівторка в Лізі Чемпіонів

УЄФА оголосив найкращих футболістів, які виступали у вівторок.

На своєму офіційному сайті організація назвала найвидатніших гравців двох чвертьфінальних матчів, що відбулися вчора. Цими гравцями стали німець Юліан Брандт та француз Усман Дембеле.

Обидва футболісти зробили значний внесок у успіх своїх команд на цій стадії змагань. Брандт відкрив рахунок у матчі Борусії проти Атлетіко, забивши перший гол на 34-й хвилині, коли здавалося, що прорвати оборону суперника практично неможливо. Його гол став ключем до зміни ходу гри, дозволивши дортмундцям краще використати свої можливості.

Дембеле також забив гол наприкінці першого тайму матчу із Барселоною, коли рахунок був 1:0 на користь суперника. У підсумку загальний рахунок став 4:2 на користь його команди ПСЖ. У цей момент ПСЖ вже мав чисельну перевагу і гол Дембеле відкрив перед ними реальні шанси на відіграш. Це було втілено паризьким клубом у блискучому стилі.