Михайло Мудрік – найгірший гравець матчу “Манчестер Сіті” – “Челсі”

Михайло Мудрік опинився на останньому місці серед гравців матчу WhoScored. Він вийшов на поле на 79 хвилині.

У півфіналі Кубка Англії “Манчестер Сіті” переміг “Челсі” з рахунком 1:0 завдяки голу, забитому наприкінці другого тайму. Обидва клуби мали свої шанси на гол, але воротар “городян” Штефан Ортега зробив 5 сейвів. Михайло Мудрик залишив поле ближче до кінця основного часу, коли рахунок ще не було відкрито. Його гра оцінена на 5,8 балів WhoScored, найнижчий показник серед усіх гравців. Платформа SofaScore також оцінила його гру у 6,4 бала, що відповідає оцінкам Рахіма Стерлінга та Мало Густо.

Протягом гри Михайло програв 3 повітряні дуелі, тричі втратив м’яч і стільки разів невдало передав м’яч. Однак він зробив 9 дотиків, і всі 5 його передач були точними.