“Байєр” продовжив серію без поразок до 46 матчів

“Байєр” продовжує свою серію без поразок, досягнувши 46 матчів, завдяки нічиїй із “Штутгартом” в останні хвилини зустрічі.

На домашньому полі “Байєр” зумів зрівняти рахунок зі “Штутгартом” у 31-му турі Бундесліги, завершивши матч із рахунком 2:2.

Команда Хабі Алонсо відставала з рахунком 0:2 до 61-ї хвилини, але завдяки голам Аміна Адлі та Роберта Андреха, “Байєр” зміг добитися нічиєї на 97-й хвилині.

Їхній наступний матч запланований на 2 травня проти “Роми” на виїзді у півфіналі Ліги Європи.

Наразі серія “Байєра” без поразок налічує 46 матчів, у 10 з яких їм вдавалося врятувати ситуацію в компенсований час.

“Леверкузенці” вже забезпечили собі чемпіонство у Німеччині, випереджаючи “Баварію” на 11 очок.