“Борусія Д” 1:0 “ПСЖ”. Джмелі на крок ближче до фіналу

У Лізі чемпіонів “Борусія Д” здобула перемогу над “ПСЖ” з рахунком 1:0, підійшовши впритул до фіналу турніру. У цьому матчі “Джмелі” зуміли обіграти паризьку команду, не маючи значної переваги у грі.

У Лізі Чемпіонів “Борусія Д” здобула мінімальну перемогу над “ПСЖ” з рахунком 1:0, наблизившись до фіналу. У цьому матчі, хоч і без значної переваги у грі, вони зуміли скористатися двома моментами, щоб забити єдиний гол.

Перший тайм належав “Шмелям”, але другий розпочався з енергійного пресингу з боку “ПСЖ”, змусивши “Борусію” відступити. Однак, перш ніж господарі поля адаптувалися, Париж мав зіграти ефективніше в атаці. Другий тайм був напруженим, з безліччю моментів та фолів. У підсумку “Борусія” змогла втримати перемогу, хоча не стала фаворитом у майбутньому матчі на виїзді. Обидві команди показали, що можуть бути небезпечними і наступний поєдинок обіцяє бути захоплюючим.