Миколенко – у стартовому складі “Евертона” проти “Іпсвіча”

Сьогоднішній матч 35-го туру Англійської Прем’єр-ліги стане особливим для українського легіонера “Евертона” Віталія Миколенка.

Embed from Getty Images

Головний тренер “ірисок” довірив 25-річному захиснику місце у стартовому складі на принципову зустріч проти “Іпсвіча”.

Цей вихід на поле стане для Миколенка вже 119-м у футболці ліверпульського клубу, що наголошує на його важливій ролі в оборонних побудовах команди. За проведений час в “Евертоні” українець відзначився 3 забитими м’ячами та віддав 2 результативні передачі, демонструючи свою корисність не лише у захисті, а й у атакуючих діях.

Вболівальники “Евертона” з нетерпінням чекають на початок поєдинку, який стартує сьогодні о 17:00 за київським часом, і сподіваються на впевнену гру Миколенка та всієї команди у боротьбі за важливі очки в чемпіонаті.

Новини партнерів

Комментарии: