«Бетіс» хоче орендувати Довбика у «Роми»

Іспанський «Реал Бетіс» зробив офіційну пропозицію «Ромі» щодо трансферу українського нападника Артема Довбика. Клуб із Севільї запропонував оренду футболіста з правом подальшого викупу. Про це повідомив журналіст Ніколо Скіра.

Embed from Getty Images

За інформацією джерела, «Бетіс» уже звернувся до римського клубу з відповідною пропозицією та розраховує домовитися про перехід 29-річного форварда в літнє трансферне вікно.

Новини партнерів

Комментарии: