Україна U-19 стартувала на Євро-2026 з перемоги над Хорватією

Юнацька збірна України U19 розпочала виступи на чемпіонаті Європи-2026 з перемоги над Хорватією — 3:1. Господарі матчу першими вийшли вперед, однак українці швидко перевернули гру та впевнено довели поєдинок до перемоги.

Фото: УАФ

Хорватія відкрила рахунок на 22-й хвилині — Іван Барич реалізував пенальті після порушення у штрафному майданчику. Проте вже за кілька хвилин Україна відновила рівновагу: на 26-й хвилині Дмитро Богданов скористався швидкою атакою та точно пробив у завершальній фазі — 1:1.

Після перерви «синьо-жовті» вийшли на поле значно агресивніше і вже на 48-й хвилині вийшли вперед — Нікіта Калюжний завершив комбінацію ударом після атаки біля штрафного майданчика. Остаточну крапку в матчі поставив Павло Люсін на 57-й хвилині, дальнім ударом збільшивши перевагу України до 3:1.

Після пропущеного гола українська команда повністю перехопила ініціативу, краще контролювала м’яч і створювала більше моментів, тоді як Хорватія поступово втратила темп і не змогла повернутися в гру.

У підсумку Україна U19 здобуває важливу перемогу на старті групового етапу Євро-2026 та отримує три очки перед матчами проти Сербії та Італії.

Хорватія U-19 – Україна U-19

Голи: Барич (пен), 22′, — Богданов, 26′, Калюжний, 48′, Люсін, 57′.

Огляд матчу – за посиланням

Новини партнерів

Комментарии: