Гурбанов: «Я б не сказав, що у «Динамо» є проблеми в обороні»

Головний тренер азербайджанського «Карабаха» Гурбан Гурбанов поділився очікуваннями від протистояння з київським «Динамо» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій.

Embed from Getty Images

Наставник азербайджанського клубу також висловив підтримку Україні та зізнався, що хотів би зіграти проти киян у Києві.

«Я хотів би зіграти на НСК “Олімпійський”. Це команда Лобановського. Було б приємно там зіграти. Але сучасний футбол такий, що межа між домашніми та виїзними матчами дедалі більше стирається. Сподіваюся, війна незабаром закінчиться і “Динамо” знову зможе грати на своєму рідному стадіоні», – сказав Гурбанов.

Фахівець також прокоментував думки про те, що київська команда нібито має проблеми в обороні.

«Я дивився два їхні останні матчі. Результат гри з ПАОКом не відповідав тому, що було на полі. Так, можливо, греки здобули заслужену перемогу, але їхній суперник також показав хорошу гру. Я б не сказав, що в них є проблеми в обороні», – зазначив тренер.

За словами Гурбанова, його команда готується до протистояння з дуже серйозним суперником.

«Ми готуємося до матчу з хорошою командою. Це динамічний колектив, у якому поєднані молоді та досвідчені футболісти», – підсумував наставник «Карабаха».

Перший матч між «Динамо» та «Карабахом» відбудеться в межах третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Новини партнерів

Комментарии: