Лондонський “Арсенал” переграв “Орландо” у товариському матчі

В Орландо (США) на стадіоні «Експлорія» у ніч на четвер, 21 липня, відбувся товариський матч, у якому зустрічалися команда з МЛС та клуб англійської Прем’єр-ліги – «Орландо» та «Арсенал». Матч завершився впевненою перемогою гостей поля із рахунком 3:1.

Рахунок у матчі було відкрито вже на п’ятій хвилині – відзначився бразильський нападник «канонірів» Габріел Мартінеллі, якому асистував Альберт Локонга. Через 24 хвилини на гол лондонського клубу відповів уругвайський півзахисник Факундо Торрес, зрівнявши рахунок у матчі. Гольовий пас йому віддав Антоніо Карлос.

Через 11 хвилин після початку другого тайму гостей вивів уперед англійський форвард Едді Нкетіа. А ще через 14 хвилин крапку в матчі поставив інший англієць того ж таки амплуа Рейсс Нелсон. Гольову передачу йому віддав Букайо Сака.