Футболіста «Арсеналу» звинувачують у зґвалтуванні

Півзахисника лондонського «Арсеналу» Томаса Партея звинувачують у зґвалтуванні, повідомляє Pulse Nigeria.

Embed from Getty Images

За даними джерела, 29-річного ганського гравця звинувачує у зґвалтуванні дівчина, яка побажала залишитися анонімною. Вона поділилася скріншотами повідомлень, якими обмінювалися із Партеєм.

«Томас Партей — серійний ґвалтівник, якому пощастило, тому що дата, коли він вирішив зґвалтувати мене під час нашої спільної відпустки, була за 10 днів до того, як у Великій Британії змінилося законодавство, яке дозволяє поліції розслідувати злочини, скоєні за межами країни .

Він зґвалтував мене, залишив у ліжку непритомний, потім вирушив на вечірку на Ібіцу, повернувся, розсміявся мені в обличчя і сказав, що я не можу відмовити йому”, – написала дівчина з нікнеймом @deffonotchaur у Twitter.

Також дівчина заявила, що їй заплатили за те, щоб вона не розповідала про цей інцидент. Партій та його юристи поки не відповіли на звинувачення жінки у зґвалтуванні.

У липні гравця звинувачувала у зґвалтуванні його дружина — модель Сара Белла. За інформацією ЗМІ, причина полягала в тому, що він відмовився робити їй пропозицію руки та серця.

Джерело – ” Спорт-Експрес”

Новости партнеров

Комментарии: