“Шахтар” – “Селтік”. Передматчева прес-конференція Ангелоса Постекоглу. Ліга чемпіонів

Головний тренер шотландського “Селтіка” Ангелос Постекоглу на передматчевій прес-конференції поділився своїми очікуваннями від поєдинку 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з донецьким “Шахтарем”, повідомляє офіційний сайт “гірників”.

Фото – официальный сайт ФК “Шахтер”

– Недалеко звідси триває війна. Завтра на стадіоні буде багато українців, які виїхали до Польщі, з ними будуть і поляки. Напевне ми побачимо на трибунах солідарність і підтримку. Що можете сказати про це?
– Я це розумію і розумію цей контекст. Але зрештою завтра матч Ліги чемпіонів, а отже, кожен з нас, кожна з команд робитиме все, щоб презентувати себе найкращим чином. Тому я розраховую на чудову гру.

– У Лейпцигу ми побачили, на що здатен «Шахтар», навіть коли грає без м’яча. Як ви підходитимете до питання контролю м’яча?
– Ми маємо проблеми, пов’язані з тим, що деякі наші гравці перебувають не в найкращому фізичному стані, однак ми говоримо про Лігу чемпіонів, де кожен матч є складним. Завтра на нас чекає важка гра, проте ми до цього готові.

– Зважаючи на гру «Селтіка» в матчі з «Реалом», чи готова ваша команда перемагати в Лізі чемпіонів і чи здатна це зробити завтра?
– Якщо йдеться про труднощі та моє ставлення до них, то воно не змінилося – мій рівень упевненості в команді лишається таким самим, як і минулого тижня. Вийдемо на поле та зіграємо у футбол. Так, це буде непростий поєдинок, але ми гратимемо, щоб перемогти.

– Ваш колега Ігор Йовічевіч сказав, що «Шахтар» не був фаворитом у поєдинку з «Лейпцигом» і не буде фаворитом у завтрашній грі. Кого ви вважаєте фаворитом матчу?
– Чесно скажу вам, не знаю. Це знає лише Бог.

Нагадаємо, що зустріч «Шахтар» – «Селтік» відбудеться 14 вересня у Варшаві. Початок – о 19:45 за київським часом.

Новости партнеров

Комментарии: