Юрій ВЕРНИДУБ: “З “Рухом” вийшов бійцівський матч”

Наставник “Кривбасу” Юрій Вернидуб поділився думками про гру з “Рухом” (1:2) в 11 турі УПЛ, повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – офіційний сайт ФК “Кривбас”

“Враження від гри повинні були бути кращими, але наразі вони не дуже хороші. З початку матчу непогано грали як ми, так і “Рух”. У них були хороші моменти для взяття воріт, у нас. Вийшов бійцівський матч, не без помилок, кожен хотів перемогти. “Кривбас” вийшов на другий тайм зарядженим на результат, і все добре давалось.

Відсунули гру від своїх воріт, забили непоганий гол, і тут команду як підмінили. За десять хвилин пропустили два мʼячі з двох стандартів – мені важко це коментувати. Потім знову повернулись у матч, почали грати. Тим паче, зʼявився шанс, аби врятувати поєдинок. Адже суперник заробив вилучення. “Кривбас” дуже хотів забити, але от це велике бажання забити й завадило це зробити”, – сказав Вернидуб.