Максим КУЧЕРЯВИЙ: “Кращого дебюту просто годі уявити”

Хавбек молодіжної збірної України Максим Кучерявий висловився про нічию в матчі зі збірною Ізраїлю (1:1), повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – офіційний сайт ФК «Сент-Джонстон»

“Кращого дебюту просто годі уявити. Якби ще не пропустили під кінець зустрічі, усе взагалі було б ідеально. Останнім часом я не так часто граю в клубі, тож було дуже приємно вийти на поле. На ньому я віддав усі сили, і дуже добре, що вдалося забити. Не знаю, від кого відскочив м’яч, здається, від Максима Таловєрова, але мені вдалося переправити його у ворота.

Я думаю, що в цілому такий результат закономірний. Ми останній ігровий відрізок грали в меншості і в кінці почали підсідати. Незважаючи на це, ми намагалися контролювати м’яч, грати через короткий і середній пас, а не просто відбиватися. Це все ж таки навчально-тренувальний збір, й у нас на 80 відсотків нова команда. Ми звикаємо до тренерських принципів і намагаємося їх дотримуватися.

Ми спеціально готувалися до матчу з Ізраїлем, а тренерський штаб провів чудову роботу. Він довів до нас і сильні, і слабкі сторони суперника, а ми, своєю чергою, намагалися виконати поставлені завдання. Не без помилок, але я вважаю, що нам це вдалося”, – сказав Кучерявий.

Новости партнеров

Комментарии: