Мірча ЛУЧЕСКУ: “Динамо” має повернути кураж”

Наставник “Динамо” Мірча Луческу поділився думками про перемогу над “Вересом” (1:0) в 14 турі УПЛ, повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – офіційний сайт ФК “Динамо”

“У цьому чемпіонаті ми подали понад 80 кутових, і я часто кажу хлопцям, що для того, щоб досягти успіху при стандартах, потрібні два фактори: якість, яка у них є, а також сміливість. Необхідно сміливіше йти на м’яч та вступати у боротьбу, щоб випередити суперника. Але зараз у нас відсутня ця сміливість, цей кураж, і ми маємо їх повернути.

Попов мав гарне підключення, він зустрівся з м’ячем, але, на жаль, трохи втратив навичку завершення. Забарному та Сироті ще потрібно вдосконалюватися, адже вони ще недостатньо добре діють при стандартах біля чужих воріт.

У перший рік ми розігрували м’яч при стандартних положеннях, розігрували зайвого гравця у суперників, приводили м’яч у штрафний. У нас виходили комбінації і ми забивали голи. Але тепер суперники добре вивчили нас, підтягують більше своїх гравців на кутових, щоб не дозволяти нам проводити такі розіграші.

Тому нам потрібні хороші подачі, хороша боротьба. Потрібно сміливіше йти на м’яч у штрафному майданчику. У нас зараз хороший контроль м’яча і ми створюємо багато моментів, але остання подача не доходить до адресата. Цей момент мене також непокоїть”, – сказав Луческу.

Новости партнеров

Комментарии: