Вірт – про поразку від “Динамо”

Головний тренер “Вереса” Юрій Вірт прокоментував поразку від “Динамо” (0:1) в 14 турі УПЛ, повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – офіційний сайт НК “Верес”

“Насамперед хочу привітати “Динамо” з перемогою. Вийшла бойова гра. У першому таймі ми зіграли організовано в обороні і до забитого м’яча киян практично не мали гольових моментів. Гол ми привезли собі самі. Після невдалого ауту пропустили атаку, і виконання Циганкова вирішило результат матчу.

Після пропущеного м’яча почали грати агресивніше. Почали пресингувати суперника та володіли м’ячем, але реальних гольових моментів у першому таймі не створили. Після перерви нам треба було зрівняти рахунок. Ми мали два моменти для цього. Міг забивати Дахновський, коли він не влучив у ворота. Ще ми мали стандарт, який ми не використовували”, – сказав Вірт.