Юрій ВЕРНИДУБ: “Перерви на повітряні тривоги йдуть нашій команді на користь”

Головний тренер “Кривбасу” Юрій Вернидуб прокоментував перемогу своєї команди над “Дніпром-1” в 15 турі УПЛ, повідомляє “Футбол газета”.

Фото – офіційний сайт ФК “Кривбас”

“Це у нас вже третя гра, де відбувається така перерва: Ворскла, Інгулець і от тепер Дніпро-1. Й в усіх випадках ми перемогли. Виходить, ці перерви йдуть нам на користь. З іншої сторони, звісно, був розчарований, що після такого спірного моменту нам одразу поставили пенальті. Пропустили – 0:1, але, думаю, це тільки ще більше розізлило команду.

Ми завелись, почали більше атакувати. Могли в кінці першого тайму забивати ще. У другому таймі рівна гра. Були моменти у нас й у них. Але стопроцентних моментів у наших воріт не було. Ми заслужено перемогли”, – сказав Вернидуб.