Вічно незадоволений: Гвардіола поскаржився на пасивність уболівальників «Манчестер Сіті»

Головний тренер «Ман Сіті» Хосеп Гвардіола поговорив про камбек своєї команди у протистоянні з «Тоттенхемом».

«Сіті» повністю провалив перший тайм, поступаючись перервою з рахунком 0:2. У другій половині гри «городяни» просто зім’яли команду Антоніо Конте, відвантаживши «Тоттенхему» 4 м’ячі. Втім, Гвардіола як завжди знайшов привід для невдоволення.

«Я не впізнаю своєї команди, не розумію, чому нам не вистачає пристрасті на весь матч. Та сама історія з нашими вболівальниками – я не розумію, чому фани мовчать перші 45 хвилин. Я хочу повернути нашу підтримку, хочу, щоб фани були з нами протягом усього матчу.

Думаю, що у грі з «Тоттенхемом» нам пощастило. Ми не виступаємо на тому рівні, що у попередні сезони. Тому треба розуміти, що такі камбеки не відбуватимуться постійно.

Якщо ми хочемо вигравати трофеї, ми маємо бути набагато кращими. Нам не можна скаржитися. Ми повинні працювати, щоб покращити якість нашої гри», – наводить слова наставника «міщан» Sky Sports.