Конте оцінив виступ “Тоттенхема” у грі з “Манчестер Сіті”. “Шпори” поступилися, ведучи в рахунку 2:0

Головний тренер “Тоттенхема” Антоніо Конте підбив підсумки видовищного матчу проти “Манчестер Сіті”.

“Тоттенхем” виграв перший тайм з рахунком 2:0, але примудрився повністю розвалитися після перерви, поступившись 2:4. Незважаючи на поганий результат, Конте не став критикувати своїх гравців.

«Я бачу позитивні зміни порівняно з минулим сезоном. Минулого року ми здебільшого оборонялися у грі з «Сіті», утримуючи нічию, зараз ми виступили значно сміливіше.

Вважаю, що нам трохи не пощастило. Ми могли забити третій гол з рахунком 2:2, але згаяли вірний шанс. Це футбол, таке трапляється.

Чотири пропущені голи за один тайм? Щиро кажучи, це перший випадок у моїй кар’єрі. Журналісти та експерти можуть судити нас за пропущені голи, але сьогодні ми здобули цінний досвід», – наводить слова Антоніо Конте ресурс Football London.