“Ми дуже старалися”. Поттер продовжує шукати виправдання ганебним результатам «Челсі»

Рульовий «Челсі» Грем Поттер підбив підсумки дербі з «Тоттенхемом». «Сині» зазнали чергової поразки, поступившись з рахунком 0:2.

«Думаю, це була загалом рівна гра. Ми чудово провели перші 20 хвилин, але потім суперник почав грати краще (зрозуміло, футбольний матч зазвичай йде 20 хвилин, – прим. ред.).

Я був задоволений грою команди у першому таймі, але старт другої половини все змінив. Після того, як ми пропустили, нам потрібно було відіграватись, але суперник оборонявся надто глибоко. Я розчарований результатом.

Ми дуже старалися, але нам не вдалося досягти результату. У матчі було мало небезпечних моментів, але “Тоттенхем” зумів реалізувати свої шанси”, – констатував Поттер.