18+ на Енфілді! “Ліверпуль” повторює за “Шахтарем”, забивши 7 голів

У 26-му турі АПЛ “Ліверпуль” у центральному матчі дня приймав “Манчестер Юнайтед”. Сьогодні на енфілді стався просто непристойний рахунок, ліверпульці виграли з рахунком 7:0.

У першму таймі нічого особливого не було. Забити “Ліверпуль” зміг лише на 43-ій хвилині, Коді Гакпо змістився з флангу в центр і поклав м’яч у дальний кут воріт.

З рахунком 1:0 команди пішли на перерву

А в другому таймі понеслось… Зразу ж на старті другої 45-хвилинки Дарвін Нуньєс замкнув головою простріл від Харві Елліота. Через три хвилини Гакпо оформляє дубль. На 66-ій хвилині Мохамед Салах шаленим ударом з лету забиває гол від перекладини. Далі Дарвін Нуньєс оформляє дубль, знову гол головою.

Також дубль оформив Мохамед Салах, який забив в порожні ворота після серії невдалих виносів у штрафній “Юнайтеда”. Жирну крапку в матчі поклав Роберто Фірміно, що вийшов на заміну і забив між ніг Де Хеа.

“Ліверпуль” сьогодні як і “Шахтар” зробив рахунок у матчі непристойним.

“Ліверпуль” 7:0 “Манчестер Юнайтед”

Голи: Гакпо 43′ 50′, Нуньєс 47′ 75′, Салах 66′ 83′, Фірміно 88′.

Попередження: Антоні 53′, Мартінес 61′, Мактоміней 64′, Салах 84′.

Таким чином “Ліверпуль” посідає в таблиці 5 місце з 42 очками, а “Юнайтед” йдуть третіми маючи у своєму активі 49 очків.