Поттер про тріумф «Челсі»: «Божевільний заряд емоцій на тижні вперед»

Головний тренер лондонського “Челсі” Грем Поттер дав інтерв’ю після матчу з “Боруссією” Дортмунд. Сині обіграли суперника з рахунком 2:0 та пробилися до чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів.

«Наприкінці було багато емоцій. Була велика напруга, але хлопці зіграли фантастично. Я радий, що вони здобули перемогу, і все завершилося благополучно.

Виконання пенальті – це завжди щось особливе, тому я схиляюся перед кожним, хто це робить. Особливо, у випадку з Каєм, коли він пробив удруге після влучення у штангу.

У роздягальні був фантастичний настрій. Ми пережили важкий період, і це змагання дуже багато важить для нас. Ми хотіли прогресувати і потрапити до вісімки найкращих. Це шалений заряд емоцій на тижні вперед.

Нам потрібно відновитися та підготуватися до суботи, коли ми зіграємо з «Лестером». Це чудово для хлопців, два чисті матчі після важкого періоду. Гравці були фантастичними», – сказав Грем для BT Sport.