Прокуратура Іспанії відкрила судовий позов на “Барселону”

“Барселона”, схоже, готова захистити себе в суді у справі Негрейри , оскільки міністерство юстиції Іспанії готується подати офіційну скаргу.

Embed from Getty Images

Під час податкового розслідування було встановлено, що Blaugrana виплатила компанії під назвою Dasnil 95 суму в 6,7 мільйона євро з 2001 по 2017 рік. Компанія належала колишньому віце-президенту Комітету арбітрів Енрікесу Негрейрі, і в ній було лише двоє співробітників. Негрейра та його син.

Повідомляється, що ці виплати були за звіти скаутів і звіти про арбітрів. За даними El Pais, прокуратура не вважає, що є достатньо доказів для підтвердження цих заяв, і висуне звинувачення в «безперервній корупції» проти колишнього президента Хосепа Марії Бартомеу та самого клубу.

Інші президенти цього періоду, Джоан Гаспарт, Сандро Росель і Джоан Лапорта, не будуть причетні безпосередньо через п’ятирічний термін давності звинувачень. Однак вони можуть стати замішаними, якщо “Барселоні” буде висунуто звинувачення. Тепер суддя вирішуватиме, чи є підстави для прийняття справи, згідно з протоколом.

Поки неясно, яке покарання це може призвести до “Барселони”, хоча Ла Ліга виключила покарання за пониження або очки через обмеження часу покарання. Вважається, що УЄФА та ФІФА стежать за цією справою, і їх не обмежують жодні статути щодо покарання.

Новости партнеров

Комментарии: