“Реал” має повну домінацію в очних зустрічах з “Ліверпулем”

З 8 останніх ігор між «Реалом» та «Ліверпулем», «Реал» здобув 7 перемог, а у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2023 року, вони також виграли з рахунком 1:0.

За цей період «Реал» забив 17 голів, а «Ліверпуль» лише 4. Єдиний раз, коли гра закінчилася внічию, стався у чвертьфіналі у відповідь ЛЧ сезону 2020/21 у Ліверпулі. «Ліверпуль» не здобув жодної перемоги в цих 8 іграх проти «Реала», з останньою перемогою «Ліверпуля», що відбулася в домашньому матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ сезону 2008/09 з рахунком 4:0. Крім того, ці дві команди також зустрічалися двічі в інших змаганнях: перший раз у 1/8 фіналу ЛЧ сезону 2008/09, де переміг «Реал», та у фіналі Кубка європейських чемпіонів 1980/81, де «Ліверпуль» переміг обидва рази зі рахунком 1:0.