Мусіала не зіграє у матчах збірної Німеччини

Гравець мюнхенської “Баварії” Джамал Мусіала вибув зі збірної Німеччини через проблему з лівим стегном.

Головний тренер збірної Німеччини Хансі Флік відмовився від виклику 20-річного гравця на товариські матчі проти Перу та Бельгії .

«Ми всі сподівалися, що Джамал підійде, тому що він має унікальні якості», — сказав Флік. “Тому соромно всім, що його немає.

«Ми бажаємо йому якнайшвидшого повного одужання і можливості знову грати після міжнародних змагань».

Мусіала травмувався в неділю, коли «Баварія» зазнала поразки від «Байєра» з рахунком 1:2 .

«Баварія» сподівається, що Мусіала вчасно відновиться для вирішального періоду сезону після міжнародної перерви.

Команда Юліана Нагельсманна 1 квітня зустрінеться з лідером чемпіонату “Боруссією Дортмунд”, яка випереджає їх на очко.

Мусіала провів 20 матчів за Німеччину та був частиною команди Фліка на ЧС-2022.

Німеччина не гратиме у відбіркових матчах до чемпіонату Європи 2024 року, оскільки вона є приймаючою країною.