Гвардіола: Це чудовий результат, але я знаю, що таке виїзд до Мюнхена.

Після розгромної перемоги Манчестер Сіті з рахунком 3:0 над Баварією у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів головний тренер команди Пеп Гвардіола поділився своїми думками з приводу матчу.

Він зазначив, що це була дуже напружена гра проти топ-команди, і хоча Родрі забив неймовірний гол, Мусіала та Гнабрі були небезпечні протягом усієї гри. Гвардіола також визнав, що на початку другого тайму Баварія була найкращою командою, але завдяки коригуванням Манчестер Сіті зміг заключний період гри провести краще. Зрештою, Гвардіола підкреслив, що хоча це був неймовірний результат, він знає, що таке грати в Мюнхені і що їм потрібно вигадати нові способи, щоб не страждати від якості гри Баварії в наступному матчі.