“Ювентус” має погану форму в останніх 5 матчах

Ювентус не зумів перемогти в останніх 5 матчах, що спричинило втрату командою шансів на чемпіонство в Італії. В останній грі проти Болоньї на виїзді команда не змогла перемогти, гра закінчилася внічию з рахунком 1:1.

Перший гол був забитий пенальті на 10-й хвилині гри Рікардо Орсіліні, а Аркадіуш Мілік не зміг реалізувати свій удар з 11-метрової позначки на 31-й хвилині. Однак поляк зміг відзначитись на 61-й хвилині гри.

Після цього матчу команда Массіміліано Алегрі відстає від лідера турніру, «Наполі», на 19 очок за 6 турів до кінця. Ювентус не зумів перемогти вже у 5 матчах поспіль у різних турнірах, здобувши 2 нічиї та 3 поразки. Загальна різниця м’ячів складає 2:5.

У Серії А, «Ювентус» має 60 пунктів, тоді як у «Інтера», «Мілана» та «Роми» – 57.